King Suit Odalar

Mercure Hotel Trabzon 100 adet Superior odalar ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Bu odalarda yine triple ve double olmak üzere kendi arasında ikiye ayrılmaktadır. Her katta bulunan Superior odalarımız 29 metrekaredir. Bu odalarda yaz mevsiminde çoğu zaman gün batımı manzaraları net bir biçimde izlenmektedir. Modern tarzda olan Superior odalarımızın her biri misafirlerimizin konforu ve rahatlıkları ön planda tutularak dekore edildi. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz odalarımız bir yatak odası ve banyodan oluşmaktadır.

King oda özellikleri;

Hobi veya işle ilgili çalışmalarınızı yapabileceğiniz çalışma masası bulunmaktadır. Günün her saatinde faydalanabileceğiniz ücretsiz çay-kahve ve espresso ikramımız mevcuttur. Dilediğiniz her zaman kullanabileceğiniz Led Tv ve uydu yayınımızdan faydalanabilirsiniz. Kin odamızda misafirlerimiz için özel ve kişisel tüm eşyalarınızı kilit altına alabileceğiniz dijital güvenlik kasası vardır. Temizlik bölümüz tarafından odalarımız her gün düzenli olarak temizlenerek misafirlerimizin en üst düzey konforla hotelimizde dinlenmeleri sağlanır. Ayrıca misafirlerimiz ücretsiz wi-fi ve uyandırma servisimizden diledikleri zamanlarda faydalanabilirler.

Dinlendirici ve güzel bir uyku için yastık menümüzden kaz tüyü, orta sert ve ortopedik sınıflarından yastığınızı seçebilirsiniz. Odamızın zemini hali ile kaplıdır. Odalarımızda kullanımınız için sabit hatlı telefon bulunmaktadır.

Bornoz, banyo terliği ve banyo malzemeleri her oda için ayrı ayrı hazırlanıp misafirlerimizin kullanımı için odalarda bulunmaktadır. Banyolarımızda makyaj aynası ve normal ayna bulunmaktadır. Hotelimizde tüm odalarımız klimalıdır.

Galeri

Sosyal Medya