Twin Odalar

Suit odalarımız daha geniş odalarda konforu seven misafirlerimiz için dizayn edilmiştir. Hotelimizde aileleri ile konaklamak ya da daha geniş odada kalmak isteyen misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz toplam 2 adet 75 metrekare Suit odamız vardır. Her katta bulunan  Suite odalar siz misafirlerimizin konforu düşünelerek modern bir şekilde dekore edilmiştir.

Tüm odalarda olduğu gibi Junior Suit odalarda hem iş amaçlı hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Suit odalar özellikleri;

Hobi veya işle ilgili çalışmalarınızı yapabileceğiniz çalışma masası bulunmaktadır. Günün her saatinde faydalanabileceğiniz ücretsiz çay-kahve ikramımız mevcuttur. Dilediğiniz her zaman kullanabileceğiniz Led Tv ve uydu yayınımızdan faydalanabilirsiniz. Suit odamızda misafirlerimiz için özel ve kişisel tüm eşyalarınızı kilit altına alabileceğiniz dijital güvenlik kasası vardır.

Suit odaların diğer odalardan farkı; odaların içinde misafirlerimiz için bir oturma grubu bulunmasıdır. Temizlik bölümümüz tarafından odalarımız her gün düzenli olarak temizlenerek misafilerimizin en üst düzey konforla hotelimizde dinlenmeleri sağlanır. Ayrıca misafilerimiz ücretsiz wi-fi ve uyandırma servisimizden diledikleri zaman faydalanabilirler.

Dinlendirici ve güzel bir uyku için yastık menümüzden kaz tüyü ,orta sert ve ortopedik sınıflarından yastığınızı seçebilirsiniz. Odamızın zemini hali ile kaplıdır. Odalarımızda kullanımınız için sabit hatlı telefon bulunmaktadır.

Bornoz, banyo terliği ve banyo malzemeleri her oda için ayrı ayrı hazırlanıp misafilerimizin kullanımı için odalarda bulunmaktadır. Tüm odalarımız klimalıdır.

Galeri

Sosyal Medya